Wedstrijdschema
laat schema zien voor

12 februari | mini's Thuis

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ZAALBLOK ZAAL Were Di DO25-4 Prinsenbeek DO25-1 0 10:05 VLIJMEN
Fluiten: Amber Broecks (Dames 2 Zaal) en Sarah Palte (Dames 2 Zaal)
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ
VLIJMEN
ZAALBLOK ZAAL Rosmalen MO18-2 Drunen MO18-2 0 19:20 VLIJMEN
Fluiten: Luna Blom (Jong Dames 1 Zaal) en Laura Du Maine (Jong dames 1)
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ
VLIJMEN

12 februari | Junioren Thuis

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes C1 Zaal HC Gemert MO14-1 0 09:20 09:50 'S-HERTOGENBOSCH
Sportiom
Victorialaan 10
5213JE
'S-HERTOGENBOSCH
Jongens B2 Zaal MHCD JO16-1 0 09:35 10:05 BOXTEL
Dommelhal, De
Baanderherenweg 2
5282RJ
BOXTEL
Meisjes A1 Zaal Rosmalen MO18-2 0 18:00 18:30 VLIJMEN
Fluiten: Luna Blom (Jong Dames 1 Zaal) en Laura Du Maine (Jong dames 1)
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ
VLIJMEN
Meisjes A1 Zaal MHCD MO18-2 0 19:40 20:10 VLIJMEN
Fluiten: Luna Blom (Jong Dames 1 Zaal) en Laura Du Maine (Jong dames 1)
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ
VLIJMEN

12 februari | Senioren Thuis

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jong Dames 1 Zaal Were Di Tilburg DO25-4 0 08:45 09:15 VLIJMEN
Fluiten: Amber Broecks (Dames 2 Zaal) en Fleur Nienhuis (Dames 2)
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ
VLIJMEN
Jong Dames 1 Zaal Hockeyclub Prinsenbeek DO25-1 0 10:25 10:55 VLIJMEN
Fluiten: Fleur Nienhuis (Dames 2) en Sarah Palte (Dames 2 Zaal)
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ
VLIJMEN
Dames 2 Zaal HC Eersel D3 0 17:10 17:40 SINT-MICHIELSGESTEL
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR
SINT-MICHIELSGESTEL

12 februari | Junioren Uit

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes C1 Zaal Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO14-3 0 08:30 09:00 'S-HERTOGENBOSCH
Sportiom
Victorialaan 10
5213JE
'S-HERTOGENBOSCH
Meisjes D2 Zaal B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO12-7 0 08:30 09:00 BAVEL
Huif, De
Deken Dr.Dirckxweg 4
4854AB
BAVEL
Jongens B2 Zaal MHC MEP JO16-2 0 08:45 09:15 BOXTEL
Dommelhal, De
Baanderherenweg 2
5282RJ
BOXTEL
Meisjes D2 Zaal MHC HOCO MO12-3 0 09:20 09:50 BAVEL
Huif, De
Deken Dr.Dirckxweg 4
4854AB
BAVEL
Meisjes B3 Zaal Rosmalen MO16-6 0 10:50 11:20 VEGHEL
Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ
VEGHEL
Meisjes B3 Zaal V.M.H.C. Geel-Zwart MO16-3 0 11:40 12:10 VEGHEL
Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ
VEGHEL
Meisjes B4 Zaal HC Oranje Rood MO16-9 0 11:50 12:20 SCHIJNDEL
Zuideinderparkhal
Rooiseheide 14
5481SG
SCHIJNDEL
Meisjes B4 Zaal SMHC De Hopbel MO16-3 0 12:40 13:10 SCHIJNDEL
Zuideinderparkhal
Rooiseheide 14
5481SG
SCHIJNDEL

12 februari | Senioren Uit

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jong Heren 1 Zaal Hockeyclub Hilvarenbeek HO25-1 0 14:30 15:00 Diessen
Hercules
Rijtseweg 1
5087 BJ
Diessen
Jong Heren 1 Zaal V.M.H.C. Geel-Zwart H4 0 15:20 15:50 Diessen
Hercules
Rijtseweg 1
5087 BJ
Diessen
Dames 2 Zaal MHCdeDommel D2 0 16:20 16:50 SINT-MICHIELSGESTEL
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR
SINT-MICHIELSGESTEL


Mijn Team
Teams
Statistieken
zondag 29 januari 2023
Aantal leden (info) 543
Nu online 488
Vandaag jarig
Bastiaan Donkervoort
Liz van Helvoort
Naƫmi Versteegen
Wedstrijden quicklinks
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 36% |week: 45%

Inloggen
BORDSPONSORS
ADVERTENTIESPONSORS
Contact
VMHC
 

Vlijmense Mixed Hockey Club

Postadres
Secretaris VMHC
Van Schuppenstraat 16
5253 DD Nieuwkuijk
[email protected]

Bezoek adres
VMHC
Bilderdijkstraat 2A
5251 LP Vlijmen

Facebook
VMHC

Telefoon Clubhuis
073-5115970

Bankrekening
IBAN: NL51RABO0154767875
Hockey Weekly